Interaktywna Agencja Marketingowa uKONTENTowani –  Historia naszej firmy zaczęła się już w 2005 roku, kiedy poszukiwałem partnera dla mojej kotki… i okazało się, że nie da się tego zrobić w ówczesnym internecie. Jak to się nie da? Pytanie to kołatało się w mojej głowie dłuższą chwilę aż w końcu, wraz z moim kolegą zza biurka i jednocześnie przyjacielem Marcinem, stwierdziliśmy, że skoro się nie da, to mamy bardzo ciekawe wyzwanie – zrobimy tak, by się dało.

Inspiracją był wniosek, że skoro ja szukam takiej „usługi”, to pewnie będzie dużo więcej zainteresowanych miłośników kotów i psów. Tak się zaczęły prace nad portalem www.mojpupil.pl, który do dziś skutecznie ułatwia wielbicielom kotów i psów połączenie swoich ukochanych zwierzaczków w pary. Później rozwijałem ten projekt z programistą, z którym ponownie mam przyjemność współpracować (dzięki Grzesiek, jesteś WIELKI).

Nie wiem, ile nowych „futrzanych, kochanych istnień” powstało dzięki naszej inicjatywie, ale pewnie będą to tysiące ukontentowanych właścicieli futrzaków, patrząc jak wiele ogłoszeń się przewinęło przez ten portal. Portal, który pomaga bezpłatnie do dziś.

Bardzo nas to cieszy, bo kochamy pomagać i zmieniać świat na lepsze! –  Więcej