Skip to content

Nasze produkty

Drogi Gościu, przeczytaj zanim kupisz 🙂 

Szanowni Państwo,

oddajemy Wam do dyspozycji najwyższej jakości produkty, których działanie przetestowaliśmy na własnej skórze. Z naszych produktów korzystają także Mistrzowie Świata w skokach narciarskich oraz wielu zawodników z różnych dyscyplin sportowych. Produkty te poleca wielu lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów, zielarzy .

LECZ ………

Wiemy jednak, że nie ma cudownych tabletek, niezawodnych preparatów czy eliksirów zdrowia. Na zdrowy organizm człowieka ma wpływ wiele czynników – najważniejszy z nich to właściwe odżywianie . To oczywiście “temat rzeka” ale na wiele spraw mamy wpływ – możemy unikać pewnych produktów /składników/, używać mniej substancji, które mają na organizm niekoniecznie pozytywne działanie, dokonywać świadomych zakupów, jeść mniejsze porcje ( jesteśmy społeczeństwem przejedzonym ale niedożywionym) .

Kolejny warunek to ruch – nie musimy od razu pokonywać maratonów czy wykupować karnetu na siłownię, wystarczą regularne, proste ćwiczenia, spacery. Żadna tabletka nie zastąpi ruchu – ale ruch może zastąpić każdą tabletkę 🙂

I sprawa niezwykle istotna to przyjazne usposobienie . Dobrze jest zmienić stosunek do siebie , zauważyć te pozytywne, posiadane cechy i uruchomić więcej empatii do bliskich i obcych.

Stosowanie suplementów ma wtedy sens, gdyż ich działanie ma dużo większe szanse na poprawę stanu naszego organizmu.

Pamiętajmy, że każdy z nas to inny organizm, inaczej jemy, inaczej śpimy, inaczej pracujemy, inaczej myślimy, inaczej żyjemy – dlatego na każdego z nas wpływ suplementów może być inny. Na jednego zadziałają szybko, na drugiego wolniej a na trzeciego wcale. Dlatego suplementacja jakimkolwiek produktem i jej ewentualny efekt jest bardzo indywidualny . Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja z lekarzem lub specjalistą , który precyzyjnie określi nasze potrzeby na suplementy i dobierze odpowiednie dla nas stosowanie. Preparat, który pomógł znajomemu niekoniecznie musi być dobry dla nas. To, że z naszych produktów korzystają najlepsi sportowcy wcale nie oznacza, że to będą produkty dobre dla Ciebie.

Pamiętaj, że każda nasza komórka potrzebuje codziennie urozmaiconej porcji wartości odżywczych i powinna otrzymywać je wraz z pożywieniem . Koniecznym jest niestety ich uzupełnianie w postaci różnorodnych suplementów. Szukaj najlepszych . 

Bądź mądry , wybieraj świadomie, pogłębiaj swoją wiedzę, bądź zdrów !