Skip to content

Sport w Walce z Narkomanią i Patologią Społeczną

Zapraszamy Do Wspólnej Realizacji Projektów Pod Szyldem

Sportowo – Charytatywnym z Udziałem Sportowców i Partnerów Fundacji Start-Sport!

 

Wybierz Kod: SPORT10 a 10% wartość wynikającej z sumy Twoich zakupów wpłynie na konto w/w projektu!

Kod: SPORT10 to 10% na Projekt Partnerski + 5 % Rabatu dla Państwa = Szczęście i Radość dla Państwa

 

Nasza Historia Musi Być Powtarzalna!

Świadomość tego co obecnie znamy,  zaczęła się 2005/2006 roku, czego następstwem jest odsłona z 2007/2008 znana jako projekt Abada Ceapoeira Polonia w Walce z Narkomanią. Do działania zainspirował nas Profesor Zinh z Rio de Janeiro opiekun Abada Capoeira Polonia, o fakcie powyższej aktywności powiadomimy został Mestre Camisa założyciel Abada Capoeira i Mistrz tej sztuki walki.

 

 

          

W kolejnych latach projekt ewoluował w kierunku ogólno- sportowym,  przekształcił się w obecnie znana osłonę, początkowo jako Projekt Start-Sport – Sport w Walce z Narkomanią i Patologią Społeczną by finalnie od listopada 2012 roku działać jako Fundacja Start-Sport.

Poniżej przestawiamy cykl zdarzeń związanych z sportami walki gdzie przekaz Fizycznej Walki był głównym motywem przewodnim kampanii, obok tych wydarzeń promowaliśmy ideę Życia z Dala Od Słabostek Dni Codzinnego wszędzie tam gdzie przejawiał się aspekt wyzwania, rywalizacji czy walki z wewnętrznym ja czyli ogólnie w każdej dyscyplinie sportu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przy wydarzeniach sportowych realizowaliśmy się w akcjach edukacyjnych, społecznych czy charytatywnych a owoce naszych dział się widoczne w kolejnych odnośnikach projektów naszych Partnerów którymi się Sportowcy Klasy Światowej, Kluby Sportowe, Organizacje Non-Profil czy Placówki Resocjalizacyjno – Terapeutyczne na teranie całego kraju choć nasz kompetencje sięgają także poza granice.