15 grudnia 2018

Trening KAATSU – Moderacja Przepływu Krwi – BFM

Trening KAATSU jest bezpiecznie stosowany przez setki tysięcy ludzi każdego dnia. Chroniony 47 patentami, wynaleziony w 1966 w Japonii, KAATSU wykorzystuje sprawdzone naukowo protokoły oraz sprzęt, by zidentyfikować bezpieczny poziom ucisku, który przyniesie najbardziej wymierne korzyści. 

Więcej na: www.KAATSU-Polska.pl

KAATSU korzysta z kontrolowanego przepływu krwi w ramionach i nogach celem zwiększenia korzyści płynących z treningu, wyspecjalizowane pneumatyczne pasy [KAATSU Air Bands] umieszcza się na górnej części ramion oraz nóg. Wywierają one delikatnie, bezpieczny ucisk kończyn, wywołując przytrzymanie krwi w rękach i nogach. KAATSU mogą być stosowane przez osoby uprawiające każdą dyscyplinę sportu jak i przy każdym ćwiczeniu. Wartością dodaną są walory potęgujące regenerację, skąd wskazanie stosowania KAATSU podczas sesji rehabilitacyjnych.

W zależności od rodzaju treningu (trening wydolnościowy lub fitness) lub celów treningowych (poprawa techniki lub wytrzymałości) w KAATSU obowiązują określone procedury dla ćwiczących. KA

https://puttygen-download.com/Windows/puttygen-for-windows.php

, po japońsku oznacza dodatkowe, a ATSU oznacza ciśnienie.

Uwaga!

Kaatsu nie jest treningiem okluzyjnym, stosowanym często w siłowniach, polegającym na obwiązywaniu ramion taśmami, gumami itp.

Taki trening jest niebezpieczny dla zdrowia!